StartBlogDogsway w Pulsie Biznesu

 

BLOG

 

Dogsway w Pulsie Biznesu

"Wciąż przybywa firm, które wiążą swoją działalność z czworonogami. Psie i kocie spa, baseny, sale treningowe, hotele dla zwierząt i szeroka gama produktów oraz gadżetów dla milusińskich – tutaj konkurencja jest coraz większa. Okazuje się jednak, że najtrafniejsze i wciąż niszowe mogą być pomysły najprostsze, np. pet sitting – bardzo popularny w Stanach, w Polsce wciąż mało rozwinięty."

Tak zaczyna się publikacja o naszej Firmie w dzienniku Puls Biznesu, w całości zajmującym się tematyką biznesową.

O ile od zawsze jesteśmy dumni z naszej pracy w kontekście profesjonalizmu, najwyższych standardów w opiece nad zwierzętami i kontaktu z ich właścicielami. Co wyraźnie dostrzegają nasi klienci, potwierdzając to doskonałymi referencjami, oraz stałą i nieprzerywaną współpracą. Tak równie mocno cieszy nas zainteresowanie i docenienie tego co i jak robimy, przez szanowane, biznesowe media. Efektem wywiadu którego udzieliłam Pulsowi Biznesu jest artykuł, który ukazał się w gazecie i portalu pb.pl, 19 lutego 2015r.

Poniżej skany artykułu, który można przeczytać po powiększeniu.

Artykuły powiązane

 • Opieka nad zwierzętami w Czwórce
  W ostatnich dniach czerwca zostałyśmy zaproszone z naszą Karoliną Kot - Kotkiewicz do udziału w nagraniu audycji dla Czwórki, czyli Programu Czwartego Polskiego Radia. Audycja dotyczyła nietypowych zawodów, które mogą być wykonywane przez młodych ludzi. Została wyemitowana 29 czerwca.  
  Czytaj więcej...
 • Petsitter Anna Jakubik w TVP Warszawa
  Nasza petsitterka Ania Jakubik aktywnie działa na rzecz bezdomnych zwierząt. Jest między innymi wolontariuszką akcji "Adoptuj Warszawiaka", która służy promocji psów z Warszawskiego Schroniska na Paluchu i samej idei adopcji zwierząt. Akcja Adoptuj Warszawiaka związana jest z wizytami podopiecznych warszawskiego…
  Czytaj więcej...
 • W TOK fm o opiece nad zwierzętami
  I ponownie nasza Ania Jakubik pojawiła się w mediach. Tym razem została zaproszona do radia TOK FM, żeby porozmawiać o istotnym w czasie wakacje temacie - porzucaniu zwierząt. Skala zjawiska nadal jest ogromna mimo wielu możliwości zapewnienia swoim zwierzętom opieki…
  Czytaj więcej...
Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the task