StartBlogAnia Jakubik w Dzień Dobry TVN

 

BLOG

 

Ania Jakubik w Dzień Dobry TVN

Nasza opiekunka - petsitterka Ania Jakubik, wzięła udział w realizacji reportażu dla programu Dzień Dobry TVN, o opiece nad zwierzętami. Jako czterołapa gwiazda małego ekranu wystąpiła Kropka, nasza stała podopieczna, z którą Ania spaceruje codziennie po warszawskim Ursynowie.

 

 

W programie mówiono m.in. o tym dlaczego opiekunki zwierząt są tak potrzebne, jakie są motywacje do wybrania takiego zawodu oraz o tym jak przebiega współpraca właściciela z opiekunem zwierząt. O tym ostatnim aspekcie kilka słów powiedziała pani Agnieszka, właścicielka naszego kolejnego stałego podopiecznego Buddiego, którego Ania wyprowadza na spacery od szczeniaczka.

Nagranie reportażu dostępne jest na stronie programu Dzień Dobry TVN >>>

 

 

z pozdrowieniami
Monika Marciniak

 

Artykuły powiązane

 • Opieka nad zwierzętami w Czwórce
  W ostatnich dniach czerwca zostałyśmy zaproszone z naszą Karoliną Kot - Kotkiewicz do udziału w nagraniu audycji dla Czwórki, czyli Programu Czwartego Polskiego Radia. Audycja dotyczyła nietypowych zawodów, które mogą być wykonywane przez młodych ludzi. Została wyemitowana 29 czerwca.  
  Czytaj więcej...
 • Petsitter Anna Jakubik w TVP Warszawa
  Nasza petsitterka Ania Jakubik aktywnie działa na rzecz bezdomnych zwierząt. Jest między innymi wolontariuszką akcji "Adoptuj Warszawiaka", która służy promocji psów z Warszawskiego Schroniska na Paluchu i samej idei adopcji zwierząt. Akcja Adoptuj Warszawiaka związana jest z wizytami podopiecznych warszawskiego…
  Czytaj więcej...
 • W TOK fm o opiece nad zwierzętami
  I ponownie nasza Ania Jakubik pojawiła się w mediach. Tym razem została zaproszona do radia TOK FM, żeby porozmawiać o istotnym w czasie wakacje temacie - porzucaniu zwierząt. Skala zjawiska nadal jest ogromna mimo wielu możliwości zapewnienia swoim zwierzętom opieki…
  Czytaj więcej...
Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.


Anti-spam: complete the task