StartO nas

 

O nas

 

Galeria

Skontaktuj się

DOGSWAY
Opieka nad zwierzętami
tel. 501 029 829
info@dogsway.pl

Wyprowadzanie psów, wizyty u kotów:
Warszawa i Piaseczno,
Katowice, Kraków

Hotel dla psów:
Kraków (Dobczyce)
Warszawa

Świetlica dla psów:
Warszawa

O opiece nad zwierzętami i naszych petsitterach

Naszą opieką obejmujemy psy, koty i inne zwierzęta towarzyszące. Wyprowadzamy psy i odwiedzamy koty na terenie Warszawy i w jej okolicach, oraz w Katowicach i w miarę możliwości w okolicznych miastach. Opiekujemy się zwierzętami gdy właściciele wyjeżdżają służbowo lub na urlop, mają długi dzień w pracy lub z innych powodów nie mają możliwości zajęcia się swoim podopiecznym.

Gościmy zwierzęta w domowym psim hotelu lub odwiedzamy psy i koty oraz inne zwierzęta, aby wyprowadzić je na spacer, nakarmić, napoić, posprzątać kuwety, dotrzymać towarzystwa czy podać leki. Podczas opieki z troską zaspokajamy wszystkie potrzeby podopiecznego. Jako profesjonalni petsitterzy robimy wszystko co w naszej mocy, aby właściciele zwierząt którymi się opiekujemy, ze spokojem i komfortem psychicznym, mogli w razie potrzeby pozostawać dłużej poza domem. Pracujemy 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, aby dopasować się do potrzeb naszych klientów. Staramy się realizować także rezerwacje „na ostatnią chwilę”, ale warto zapytać o dostępność terminów, możliwie wcześnie.

Opieką nad zwierzętami zajmują się u nas ciepłe, odpowiedzialne i niezawodne osoby. Przeszkolone, regularnie biorące udział w seminariach i kursach doszkalających, dla których komfort i dobre samopoczucie psa czy kota jest priorytetem. W Warszawie nasze opiekunki to Anna Jakubik, Joanna Jastrzębska, Karolina Kot-Kotkiewicz, Małgorzata Kozubowska i Renata Składanek, a w Katowicach zwierzętami zajmuje się założycielka Dogsway - Monika Marciniak.

Opieka nad psem lub kotem nie jest dla nas pracą dodatkową czy hobby. Opiekę nad każdym z powierzonych nam zwierząt traktujemy absolutnie poważnie. Rozumiemy, że powierzacie nam Państwo swoich ukochanych podopiecznych, z których każde jest wyjątkowe i wymaga indywidualnego podejścia. Z tego powodu każda nasza usługa jest dostosowywana do potrzeb naszego klienta i wykonywana na najwyższym poziomie, a nasi klienci z serdecznością i zaufaniem powierzają nam swoje zwierzęta.