StartO nasWarszawa i PiasecznoKarolina Kot-Kotkiewicz

Karolina Kot-Kotkiewicz

Z zawodu biolog środowiskowy i technik weterynarii. Miłośniczka i pasjonatka zwierząt praktycznie od urodzenia. Do psów miała słabość od zawsze, w domu rodzinnym oprócz kotów czy królików lokatorem stale był adoptowany piesek. Najbardziej jednak jej życie odmieniła suczka rasy samojed, której wychowaniu Karolina poświęciła się bez reszty - rzuciła pracę w handlu i postanowiła robić w życiu to, co kocha – pracować ze zwierzętami.

Mocno zaangażowana w zdobywanie wiedzy o psich sprawach, chętnie doradza innym właścicielom psów jak pracować ze swoim podopiecznym i zachęca ich do aktywnego trybu życia ze swoim pupilem. Jej marzeniem jest praca w dogoterapii i obecnie kształci siebie oraz swoją sunię Lily w tym kierunku. Planuje również otwarcie niewielkiej hodowli samojedów.

Karolina Kot-Kotkiewicz. Petsitter, opiekun zwierzątW przeszłości hodowczyni drobnych ptaków egzotycznych i wolontariuszka m.in. w zoo, obecnie właścicielka Lily, czterech kanarków i rybek w dwóch akwariach. Odpowiedzialna i cierpliwa, dla każdego zwierzaka znajdzie miejsce w swoim sercu.

W Dogsway wyprowadza psy na spacery i odwiedza koty podczas nieobecności ich właścicieli. Psom może również zapewnić całodzienną opiekę z zabawami i socjalizacją w parku dla psów. Przyjeżdża również na wizyty domowe zająć się wszelkim ptactwem i akwariami. Opiekuje się zwierzętami przede wszystkim w północnej części Warszawy.

 

Artykuły powiązane

  • Aleksandra Dudzińska
    Psycholog zwierzęcy, trener szkolenia psów. Od najmłodszych lat mam styczność ze zwierzętami domowymi oraz zwierzętami gospodarskimi. Psy i koty są mi bardzo bliskie, z uwagi na to, że były obecne w moim życiu od samego początku. Nigdy los zwierząt, zwłaszcza bezdomnych nie był mi obojętny.…
    Czytaj więcej...
  • Anna Jakubik
    Z wykształcenia jest księgową, ale  zawodowo zajmuje się opieką nad zwierzętami w Warszawie. Konkretna, rzetelna, odpowiedzialna. Wzbogaciła nasz zespół wielkim entuzjazmem i niespożytą energią. W Dogsway wyprowadza psy na spacery i odwiedza koty podczas nieobecności ich właścicieli. Opiekuje się zwierzętami przede wszystkim w lewobrzeżnej części…
    Czytaj więcej...