StartO nasWarszawa i PiasecznoWeronika Zacharska

Weronika Zacharska

Życie zawodowe dzielę między księgowością i administracją w służbie zdrowia, a opieką nad zwierzętami. Własna działalność gospodarcza pozwala mi dość elastycznie dysponować czasem.

Prywatnie jestem miłośniczką przyrody - każdą wolną chwilę spędzam na łonie natury - wędkowanie, grzybobranie to moje pasje, niestety sezonowe. Za to przez cały rok mogę realizować trzecią pasję, którą jest fotografia. Najwdzięczniejszymi obiektami do fotografowania są oczywiście zwierzęta.

Od około dwóch lat jestem psią wolontariuszką w Schronisku na Paluchu. Schronisko jest bardzo specyficznym miejscem , gdzie mam możliwość poznawania psów o różnym temperamencie i z różnymi problemami - zdrowotnymi i behawioralnymi, co wzbogaca moje doświadczenie.

Obecnie nie mam żadnego psiaka w domu, niemniej kilka psich losów zapisało karty historii mojego życia. Od 15 lat jestem natomiast kocia mamą :) Blisko rok temu z ciężkim sercem pożegnałam mojego kociego przyjaciela Mietka , który był ze mną 13 lat. Bez niego dom i moje życie stało się puste więc przygarnęłam najpierw jedną kotkę - Shivę z Azylu Św. Franciszka w Konstancinie a następnie drugą - Kali z Palucha.

W Dogsway wyprowadzam psy na spacery i opiekuję się kotami podczas nieobecności ich właścicieli.