StartReferencjeCygar, Kara i Kot - opinia o opiece nad psami i kotami

 

Referencje

 

Najnowsze referencje

Galeria

Skontaktuj się

DOGSWAY
Opieka nad zwierzętami
tel. 501 029 829
info@dogsway.pl

Wyprowadzanie psów, wizyty u kotów:
Warszawa i Piaseczno,
Katowice, Kraków

Hotel dla psów:
Kraków (Dobczyce)
Warszawa

Świetlica dla psów:
Warszawa

Cygar, Kara i Kot - opinia o opiece nad psami i kotami

  • czwartek, 27 kwiecień 2017 05:58

Z Weroniką Zacharską moja kocio-psia rodzina współpracuje od ponad pół roku. Pomimo, że zupełnie się nie znałyśmy, ani przez moment nie żałowałam udzielonego jej wielkiego kredytu zaufania. Z psami Weronika wychodzi przez cały tydzień, ponieważ wiele godzin jestem w pracy, czasami jest to więcej niż jeden spacer dziennie, zdarzały się również opieki z noclegiem. Cenię jej elastyczność i fakt, że zawsze mogę na nią liczyć, nawet jeżeli zostanę zaskoczona nietypową sytuacją służbową.

Pozostaje ze mną w stałym kontakcie i zaskakuje mnie cudownymi zdjęciami ze spacerów. Jeżeli zauważa cokolwiek nietypowego w zachowaniu zwierzaków, zawsze mi to natychmiast komunikuje. Dzięki temu mam poczucie, że zwierzyniec jest w dobrych rękach, a ja mam poczucie bezpieczeństwa.

Weronika jest jednocześnie ujmująco czułą osobą dla psów i kota, ale również ma bardzo wychowawcze podejście i dzięki niej mój pies zmienił swoje zachowanie na spacerach. Jest znacznie spokojniejszy i zachowania agresywne wobec innych psów prawie już nie mają miejsca, a był to spory problem, szczególnie ze względu na jego spory rozmiar.

Mamy z Weroniką bardzo dobrą komunikację i poza tym, że jest profesjonalistką, jest także miłą, idealną w relacjach osobą.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ją jako profesjonalną opiekunkę i ciepłego człowieka. Jest dokładnie taką osobą jakiej szukałam i traktuję to w kategoriach małego cudu, że udało mi się trafić od razu na Weronikę.

Ola

oraz Cygar, Kara i Kot ;)

Artykuły powiązane